Sukurta animacija Bobo Marley dainos motyvais (0)

349
REUTERS
2020 m. vasario 6 d. 14:50
Praėjus 40 metų po Bobo Marley dainos „Redemption Song“ išleidimo, du menininkai iš Prancūzijos sukūrė įmantrią animaciją, skirtą atiduoti duoklę vienam garsiausių Jamaikos regio legendos kūrinių.

Octave’o Marsalo ir Theo De Gueltzo sukurtoje animacijoje, kuri trečiadienį, vasario 5 d., pasirodė oficialiame B. Marley „YouTube“ kanale, panaudoti 2 747 originalūs piešiniai. Pabrėždama pagrindines dainos mintis apie viltį ir išsilaisvinimą, animacija suteikia progą žiūrovams leistis į alegorinę kelionę per Jamaikos istoriją ir rastafarių kultūrą.

Per savo trumpą gyvenimą B. Marley tapo vienu garsiausių XX a. atlikėjų, išsiskyręs dainų tekstų poetiškumu ir galia. Jis ragino žmones mylėti vienas kitą, būti vieningiems, reikalavo teisingumo ir supažindino milijonus pasaulio gyventojų su regio muzika. B. Marley mirė nuo vėžio 1981 m., būdamas vos 36-erių metų amžiaus. Šiemet jo šeimos nariai bei įrašų kompanijos „Island Records“ ir „Universal Music Enterprises“ surengs keletą renginių pažymėti atlikėjo 75-ąjį gimtadienį.

Rekomenduojame

Naujausi