Sudėtingiausia trasa pasaulyje: sausuma, oru ir vandeniu (0)

137
REUTERS
2020 m. rugsėjo 15 d. 09:31
Bėgti įkalnėmis, sklęsti parasparniais virš plačiai išsidriekusių slėnių, plaukti baidarėmis srauniomis upėmis ir važiuoti dviračiais sudėtingomis bekelėmis – tai rungtys, kuriose tenka dalyvauti norint įveikti legendinio „Dolomitenmann“ estafetinio bėgimo trasą.

Ryžtis tokiam iššūkiui patartina atsakingai: juk kartais ši ekstremali trasa vadinama sudėtingiausia pasaulyje.

Šeštadienį (rugsėjo 12 d.) 400 estafetinėms varžyboms pasirengusių sportininkų, atstovaujančių net šimtui skirtingų komandų, suvažiavo į Austrijos Lienco miestą.

Pirmasis varžybų etapas – 12 kilometrų bėgimas. Startas jam duodamas „Dolomite“ stadione, o finišas pažymėtas maždaug dviem tūkstančiais metrų aukščiau nei vieta, nuo kurios pradedama bėgti.

Pirmasis šią nelengvą atkarpą įveikė italas Francesco Puppi iš ELK komandos, taip sutekdamas bičiuliams progą išsiveržti į priekį.

Sklendimo rungtis susideda iš dviejų etapų. Ant žemės nusileidę parasparnininkai turi bėgti su pritvirtintomis skraidyklėmis, didinančiomis oro pasipriešinimą ir sunkinančiomis bėgimą.

Parasparnininkai estafetę perduoda kalnų dviratininkų komandai, o šie – baidarininkams.

Sklendimo rungtyje šveicaras Chrigelis Maureris iš „Kolland Topsport Professional“ komandos aplenkė savo varžovą Lukasą Riffeserį iš ELK, taip sutekdamas savo komandai šansą išsiveržti į priekį. Vėliau baidarininko Lukaso Kubricano dėka lyderių poziciją pavyko išlaikyti.

Nors Juri Ragnoli savo estafetę užbaigė tik septintas, komanda jau buvo gerokai išsiveržusi į priekį ir visą trasą įveikė trimis minutėmis anksčiau nei artimiausi varžovai. Bendras varžybose sportininkų sugaištas laikas – 4 val. 21 min. 27 sek.

Minėtina, kad tik 77 komandos iš 100 startavusių pasiekė trasos finišą. Penkios buvo diskvalifikuotos, o likusios tiesiog nesugebėjo išsilaikyti iki galo. Paskutinė finišavusi komandą trasą įveikė per beveik 7,5 val.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai

00:26
Dekonstrukcijos

dekonstrukcijos video 4

920
00:29
Dekonstrukcijos

dekonstrukcijos video 5

845
00:47
Dekonstrukcijos

dekonstrukcijos video 6

790
01:19
Dekonstrukcijos

dekonstrukcijos video 7 (2)

629