Stefanija iš pradžių manė, kad eurovizinę dainą jos sūnus sukūrė apie savo merginą (0)

10689
REUTERS
2022 m. gegužės 16 d. 14:43
Moteris, kurios vardu pavadinta „Eurovizijos“ dainų konkursą laimėjusi daina, teigė, jog labai nustebo sužinojusi, kad jos sūnus, Ukrainos grupės „Kalush Orchestra“ lyderis, šią dainą parašė apie ją.

„Kalush Orchestra“ šeštadienį (gegužės 14 d.) laimėjo Italijoje vykusį „Eurovizijos“ konkursą su daina „Stefania“ – šis kūrinys sulaukė žiūrovų palaikymo bangos ir padėjo iškovoti emocingą pergalę, su kuria pasveikino ir šalies prezidentas.

Kalbėdama per Ukrainos televiziją iš nežinomos vietos, grupės lyderio Oleho Psiuko mama Stefanija sakė iš pradžių galvojusi, jog kažkas tiesiog supainiojo vardus ir kad šią dainą sūnus iš tikrųjų sukūrė apie savo merginą.

„Nes po kai kuriais jo vaizdo įrašais skaičiau komentarus ir ten buvo klausiama: „Kur galėčiau rasti „Stefaniją“? Šios dainos nesiejau su savimi ir nemaniau, kad daina yra parašyta man. Kažkodėl pamaniau, jog kažkas galvoje turėjo jo merginą Sašą, Oleksandrą (visas vardas) ir tiesiog supainiojo vardus“, – pasakojo „Kalush Orchestra“ lyderio Oleho Psiuko mama.

„Saša pasakė: „Jis parašė tau vieną dainą. Ir (jie) atsiuntė man dalį dainos. O kai ją paskelbė, išgirdau visą dainą, bet nežinojau. Jis norėjo ją atlikti „Eurovizijos“ scenoje, bet kadangi prieš „Euroviziją“ jis turėjo paskelbti savo dainą internete, aš ją išgirdau anksčiau. Jis taip pat norėjo padaryti man staigmeną – kad pirmą kartą išgirsčiau šią dainą „Eurovizijoje“, – teigė „Kalush Orchestra“ lyderio Oleho Psiuko mama.

Pergalingame kūrinyje, kuris atliekamas ukrainiečių kalba, repas derinamas su tradicine folkloro muzika.
Per renginį, kuriame dalyvauja 40 šalių, komisija Ukrainai skyrė ketvirtą vietą, tačiau ji pergalę užsitikrino gavusi rekordinį žiūrovų balsų skaičių.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai