SPA centre nuo COVID-19 sveikstantiems pacientams padeda terminis vanduo (8)

280
REUTERS
2021 m. vasario 26 d. 08:57
Pizos mieste esančiame terminių vonių SPA centre šiuo metu dėl galiojančių COVID-19 apribojimų nėra galimybių atsipalaiduoti nuo rūpesčių ir pailsėti.

Tačiau centras visgi dirba – terminis vanduo čia pasitelkiamas koronavirusu persirgusiems pacientams, susiduriantiems su kvėpavimo takų ir judėjimo problemų.

Fizioterapinės reabilitacijos centras visada buvo svarbi Cascianos SPA centro dalis. Tačiau dabar jo vadovai suprato, kad terminis vanduo pasižymi savybėmis, idealiai tinkančiomis padėti žmonėms, patyrusiems stiprų šalutinį COVID-19 poveikį.

Viename iš SPA centro terminio vandens baseinų, kur pati patalpa dėl karštos vandens temperatūros yra drėgna, fizioterapeutas vedė gydomąją mankštą jaunam vyriškiui, persirgusiam koronavirusu ir tebeturinčiam judėjimo sunkumų.

Terminis vanduo taip pat naudojamas gydymo inhaliacijomis centre. Pacientai kvėpuoja užsidėję specialias inhaliacines kaukes, o inhaliacijoms pasitelkiamas terminis vanduo. Jis padeda valyti kvėpavimo takus.

SPA centro fizioterapeutai ir gydytojai po COVID-19 sveikstantiems pacientams siūlo ir kitokių paslaugų, įskaitant masažus ir mankštas, padedančius atstatyti pilnavertį judėjimą. Nors prabangios poilsio zonos dėl COVID-19 apribojimų uždarytos, fizioterapinės reabilitacijos centras visada atidarytas – net per karantiną.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai