Šokių trupė per laivo pristatymo ceremoniją gerokai nustebino Australijos kariuomenės vadovybę (0)

5221
REUTERS
2021 m. balandžio 16 d. 14:08
Šokių trupės pasirodymas Australijos karinio jūrų laivyno renginyje ketvirtadienį, balandžio 15 d., sukėlė daug triukšmo, mat pirminė kritika dėl akivaizdaus „tverkinimo“ aukštas pareigas užimančių pareigūnų akivaizdoje galiausiai virto istorija apie netikslų žiniasklaidos nušvietimą ir premjero kritiką nacionaliniam transliuotojui.

Pasirodžius pranešimams apie nepriimtinas pramogas praėjusį savaitgalį Sidnėjuje pristatant 1,25 mlrd. eurų vertės karinio jūrų laivyno laivą, į Gynybos departamentą buvo nukreiptos kritikos strėlės.

Šeštadienį, balandžio 10 d., šokių trupė, kurią sudarė septynios moterys, vilkinčios juodus šortus, trumpus raudonus marškinėlius ir beretes, surengė šokių pasirodymą priešais kovai pritaikytą laivą „HMAS Supply“. Pasirodyme netrūko „tverkingo“ elementų“. Vaizdo įrašas, kuriame užfiksuotas šokių trupės „101 Doll Squadron“ pasirodymas, paskatino kritiką – imta aiškinti, kad oficialioms progoms toko pobūdžio pasirodymai nėra tinkami. Australijos transliavimo korporacijos (ABC) paskelbtame pranešime matyti, kaip šokėjų pasirodymo kadrus keičia aukšto rango pareigūnų, tarp kurių buvo ir generalgubernatorius Davidas Hurley, Karalienės Elžbietos II atstovas Australijoje, vaizdai.

Tačiau, Australijos gynybos pajėgų (AFD) atstovo spaudai teigimu, D. Hurley šokių trupės pasirodymo metu dar nebuvo atvykęs. Šokių trupė, kuri, Australijos gynybos pajėgų aiškinimu, buvo pakviesta siekiant į renginį aktyviau įtraukti vietos bendruomenę, kritiškai vertina ABC elgesį, tvirtindama, kad pranešimas buvo „klaidinantis“. Šokių trupės nares toks jų vaizdavimas ir vėliau sekę komentarai įskaudino ir nuvylė.

Ministras pirmininkas Scottas Morrisonas sakėsi esąs nusivylęs dėl žmones apgavusių „klaidinančių pranešimų“.

Savo pranešime ABC teigė atnaujinusi įrašus, kad atspindėtų faktą, jog generalgubernatorius ir karinio jūrų laivyno vadas šokių pasirodymo metu nedalyvavo, ir už klaidą atsiprašė tiek pareigūnų, tiek žiūrovų.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai