Slaptus vakarėlius Ispanijoje ir Prancūzijoje greičiausiai išdavė garsi muzika, o Vokietijos policija pažeidėjus bandė atsekti pagal pėdsakus (1)

284
REUTERS
2021 m. sausio 4 d. 15:24
Nesvarbu, kokie griežti draudimai begaliotų, visada atsiras tokių, kurie norės laisvės.

Policijos ekipažai, sraigtasparniai ir gausios pareigūnų paėgos anrąją naujųjų dieną zujo po vieną kaimelį netoli Barselonos.

Čia, buvusių sandėlių patalpose dar prieš naujųjų metų naktį prasidėjęs reivo vakarėlis nebuvo išsikvėpęs net sausio 2-ąją, nors vakarėliai Katalonijoje, kaip ir visoje Ispanijoje, uždrausti.

Tiesa, iš 200 svečių antrą vakarėlio dieną jau nebuvo likę ir pusės tiek, bet tiems ištvermingiausiems ne tik praėję metai bus niekam tikę, bet ir prasidėję optimizmo nesuteiks - karantino taisykles pažeidusiems gresia baudos nuo trijų tūkstančių iki 6000…

Du vakarėlio organizatoriai suimti, dar penkiems taip pat pareikšti įtarimai.

Ištvermingi ne tik ispanai, bet ir prancūzai. Tiesa, ir vėl reiveriai.

Tik panašu, kad šiaurės vakarinėje Prancūzijos dalyje prie Reno miesto taip pat sandėlių teritorijoje vykusiame vakarėlyje buvo smagiau nei Ispanijoje - čia susirinko beveik pustrečio tūkstančio reiverių. Antrą naujųjų dieną buvo likę 400 vakarėlio dalyvių, kai 4 val. ryto pasirodė žandarmerijos atstovai.

Tiesa, Prancūzijos reiveriai nebuvo linkę taip lengvai pasiduoti - įvyko susirėmimai, už sugadintą šventę reiveriai apmėtė buteliais ir akmenimis policininkus ir jų automobilius.

Šventės organizatoriai jau patraukti adiministracinėn atsakomybėn, o tūkstančiui dviems šimtams dalyvių jau išsiųstos baudos, tiesa, nepranešama, kokio dydžio.

Prancūzija jau atlaikė du karantinus, šventėms sugriežtinimai grąžinti, o barai ir restoranai nedirba jau seniai, ir nežinia, kada jiems vėl bus leista atsidaryti.

Reiverius Ispanijoje ir Prancūzijoje greičiausiai išdavė garsi muzika, o štai Vokietijos policija pažeidėjus bandė atsekti pagal pėdsakus.

Šimtai žiemiškos gamtos išsiilgusių vokiečių sekmadienį nusprenė papramogauti uždarytame Winterbergo slidinėjimo kurorte netoli Diuseldorfo. Atvykti į kalnus kurorte buvo uždrausta po to, kai vietos pareigūnai užfiksavo padidėjusį atvykstančių žmonių skaičių ir daugybę kaukių dėvėjimo pažeidimų.

Žmonių atvyko tiek, kad net kamščiai susidarė ir nebuvo kur statyti automobilių. Tvarkingieji vokiečiai mažame kaimelyje sugebėjo beveik du šimtus kartų pažeisti kaukių dėvėjimo reikalavimus, beveik šimtas buvo nubaustas už socialinio atstumo nesilaikymą, o vienas - už alkoholio vartojimą viešose vietose. Nors anksčiau karantinas planuotas iki sausio 10 dienos, akivaizdu, kad jis bus pratęstas.

Praėję metai buvo nevykę kaip niekad, panašu, kad tokias šventes daugelis irgi norės greit pamiršti.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai