Skiepytis nuo COVID-19 skatinama siūlant picas ir kitus skanėstus (1)

3910
REUTERS
2021 m. vasario 17 d. 15:13
Pica, humusas, saldumynas ir kavos puodelis. Štai tokie skanumynai antradienį, vasario 16 d., puikavosi meniu, skirtame privilioti Izraelio gyventojus skiepytis nuo COVID-19.

Tel Avivas bendradarbiauja su vietos restoranais ir dviejuose laikinuose vakcinacijos centruose siūlo paragauti maisto. Tokiu būdu dvejojančius dėl vakcinacijos viliamasi įtikinti pasiskiepyti. Nors Izraelis skiepijimo greičiu pirmauja pasaulyje, valdžios atstovai vis dar nerimauja, kad jaunesnio amžiaus žmonės, kuriems koronaviruso komplikacijos ne tokios grėsmingos, ir kiti dėl skiepų dvejojantys asmenys nepasiskiepys.

Tad visų norinčių skiepytis laukė nemokama pica, humusas ir kunafa – saldus Artimųjų Rytų desertas, kepinys traškia išore ir minkštu vidumi. Skiepytis susirinko išties nemažai žmonų.

Izraelis planuoja sekmadienį dar labiau sušvelninti verslui taikomus ribojimus ir leisti atsidaryti viešbučiams ir sporto klubams, o lankytis juose galės tik visiškai paskiepyti arba COVID-19 persirgę ir tokiu būdu imunitetą įgiję asmenys. Bent viena „Pfizer Inc.“ vakcinos doze jau paskiepyti beveik 43 proc. šalies piliečių. Izraelis ir toliau pamažu švelnina gruodžio 27 d. įvestas karantino taisykles.

Didžiausias šalies sveikatos priežiūros paslaugų tiekėjas informavo, kad iš 600 tūkst. abiem dozėmis paskiepytų asmenų simptominių COVID-19 atvejų sumažėjo 94 proc.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai