Simone Biles turas „Gold Over America“ pasiekė San Fransisko „Chase Center“ areną (0)

27
REUTERS
2021 m. spalio 1 d. 13:22
Garsiausios visų laikų Jungtinių Amerikos Valstijų gimnastės Simone Biles turas „Gold Over America“, apimantis 37 Amerikos miestus, pasiekė San Fransisko „Chase Center“ areną.

Daugelį žmonių apie psichikos sveikatą susimąstyti privertusi sportininkė paatviravo apie dabartinį gyvenimą po 2020-ųjų Tokijo olimpinių žaidynių, ateities planus ir vis dar jaučiamą spaudimą.

Septynis olimpinius medalius iškovojusi Simone nedalyvavo kelete rungčių liepos mėnesį įvykusiose Tokijo olimpinėse žaidynėse, kaip pagrindinę priežastį nurodžiusi psichikos sveikatos problemas. Šiandien ji yra savotiška psichikos sveikatos ambasadorė.

Vasaros olimpinių žaidynių metu 24-erių metų amžiaus gimnastė pasitraukė iš komandinės rungties atlikusi vos vieną šuolį ir vėliau sakė, kad dėl didžiulio spaudimo varžydamasi ji praranda orientaciją.

Anksčiau šį mėnesį S. Biles buvo atsidūrusi dėmesio centre, kai Vašingtono įstatymų leidėjams papasakojo, kaip FTB bei JAV gimnastikos ir olimpinių žaidynių pareigūnai nesugebėjo užkirsti kelio gimnastų gydytojo Larry Nassaro nederamiems veiksmams – seksualinį priekabiavimą patyrė Simone ir šimtai kitų sportininkių.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai