Sibire – galingi potvyniai: dešimtys žmonių evakuoti, praneša apie žuvusius (0)

35026
REUTERS
2019 m. liepos 1 d. 12:44
Rusijos Sibiro pietinėje dalyje smarkių liūčių sukelti potvyniai pareikalavo mažiausiai penkių žmonių gyvybių, daugiau kaip 100 gyventojų buvo hospitalizuoti, pranešė pareigūnai.

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas, grįždamas po Japonijoje vykusio Didžiojo dvidešimtuko viršūnių susitikimo, užsuko į potvynių nusiaubtos Irkutsko srities miestą Bratską ir surengė pasitarimą dėl veiksmų reaguojant į stichiją.

Nepaprastųjų situacijų ministras Jevgenijus Ziničevas per pasitarimą sakė, kad dėl potvynio teko išjungti elektros tiekimą keturiuose rajonuose, turinčiuose daugiau kaip 11 tūkst. gyventojų.

Potvynių apimtame regione žuvo mažiausiai penki žmonės, dar du, įskaitant vieną vaiką, yra dingę. Ministerija pažymėjo, kad tarp pacientų buvo smarkiai sušalusių, patyrusių traumų arba smarkią reakciją į sukrėtimą. Medikų duomenimis, 12 suaugusiųjų būklė buvo vidutinio sunkumo, o kitų – patenkinama.

Kai kuriose vietose vanduo pradėjo slūgti, bet meteorologai sekmadienį ryte perspėjo, kad Okos, Udos ir Biriusos upių lygis prie trijų Irkutsko srities gyvenviečių artimiausiomis valandomis dar gali pakilti.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai