Šešiametis muzikos virtuozas iš Prancūzijos pasižymi ypatingais muzikiniais sugebėjimais (0)

1904
REUTERS
2020 m. spalio 14 d. 10:01
Kai Guillaume‘as Benolielis sėdi ant kėdės priešais fortepijoną, jo kojos nesiekia žemės, nes šiam prancūzų pianistui – tik šešeri. Nepaisant jauno amžiaus, jo prieš koncertą repetuojama Sergejaus Rachmaninovo „Itališka polka“ skamba nepriekaištingai.

Kai jaunajam pianistui tebuvo metai, jis žaisdavo pianino klavišais įsitaisęs motinai ant kelių. Talentingojo vaiko tėvai, Claire ir Dominique‘as, – abu muzikantai mėgėjai – labai anksti suprato, kad sūnus sugeba pagroti išgirstą melodiją ir turi idealią muzikinę klausą, todėl nuo ketverių metų įrašė vaiką į fortepijono klasę.

Rugpjūčio pabaigoje G. Benolielis koncertavo Zalcburge – žymiojo klasiko, austrų kompozitoriaus Wolfgango Amadeuso Mozarto gimtajame mieste.

Koncertuoti G. Benolielis pradėjo po to, kai pelnė du prizus tarptautiniame virtuozų konkurse. Vienas prizas jam atiteko kaip jaunųjų muzikantų kategorijos atstovui, o antras – specialusis – buvo skirtas pagal išskirtinės jaunųjų talentų kategorijos kriterijus.

Kai negroja koncertų salėse, muzika šešiamečiui tėra malonus užsiėmimas, į kurį įsitraukdamas jis džiugina artimuosius.

Guillaume‘as lanko mokyklą, sporto būrelį, mėgsta plaukioti. Jis svajoja išmokti groti dar vienu instrumentu, todėl senelė padovanojo jam smuiką. Kaip ir bet kuris kitas vaikas, berniukas mėgsta pramogauti su tėvais. Vakarais namų svetainėje jis surengia tėčiui ir mamai mini koncertus.

Visgi dėl ateities karjeros sūnui bus leista apsispręsti savarankiškai. Motina viliasi, kad Guillaume‘o gyvenime būtinai atsiras vietos muzikai, nesvarbu, kokį kelią jis pasirinktų.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai