Sėkmingai sveikstantis pacientas ir jo gydytojas papasakojo, koks buvo pasirinktas gydymas kovoje su koronaviruso sukeltais negalavimais (1)

20662
REUTERS
2020 m. sausio 24 d. 12:37
Sėkmingai sveikstantis pacientas ir jį gydantis gydytojas žurnalistams papasakojo apie gydymo procesą, kurio imtasi kovojant su naujo koronaviruso sukeltu plaučių uždegimu.

Ligos proveržis fiksuojamas centrinės Kinijos Hubėjaus provincijos Uhano mieste.

Pacientas, kurio vardas ir tapatybė neatskleidžiami, anot medikų, sėkmingai pasveiko nuo viruso sukelto plaučio uždegimo, tikimasi, kad jau po kelių jis iš ligoninės galės vykti namo, sako Uhano universitetinės klinikos infekcinių ligų skyriaus vedėjo pavaduotojas Gao Shicheng. Per interviu Kinijos valstybiniam transliuotojui CCTV tiesiai iš savo ligoninės palatos kinas prisiminė, kaip pajuto pirmuosius simptomus, ir kaip sparčiai blogėjo jo būklė.

Skelbiama, kad į ligoninę paguldyto paciento būklė labai sparčiai blogėjo.

Kaip žurnalistams pasakojo ligoninės atstovai, gelbėjant paciento gyvybę buvo parinktas ir pritaikytas specialus gydymo planas.

Kinijos sveikatos apsaugos pareigūnai ketvirtadienį, sausio 23 dieną, informavo, kad šiuo metu yra diagnozuota daugiau nei 500 koronaviruso sukelto plaučių uždegimo atvejų. Viruso protrūkis Hubėjaus provincijoje jau nusinešė 17 žmonių gyvybes.

Rekomenduojame

Naujausi