Šeimininkei gražintas prieš kelis mėnesius pagrobtas šuo (1)

6568
REUTERS
2020 m. balandžio 23 d. 15:50
Gruodį pagrobtas šunelis balandžio 21 dieną pagaliau grįžo pas savo šeimininkę į San Fransiską Kalifornijoje. Praeitą savaitę policija gavo pranešimą, jog šuo pastebėtas Los Andželo apygardoje.

Juodos, baltos ir pilkos spalvos mažasis australų aviganis vardu Jacksonas buvo pagrobtas 2019 metų gruodžio 14 dieną, kai šeimininkė jį buvo trumpam pririšusi prie parduotuvės.

Praėjus keliems mėnesiams, bendruomenės nariai Jacksoną pastebėjo Los Andželo apygardoje ir informavo teisėsaugos pareigūnus.

Tyrėjai iš San Fransisko policijos departamento, bendradarbiaudami su Los Andželo apygardos šerifo tarnyba, įvardijo įtariamąjį vagį ir sulaikė 27 metų Nicholasą Bravo.

Jacksonas buvo perduotas Los Andželo apygardos gyvūnų priežiūros ir kontrolės tarnybai. Netrukus San Fransisko policijos pareigūnai šunį parsivežė atgal į San Frasiską, kur jo antradienio rytą laukė itin džiaugsmingas susitikimas su šeimininke. Panašu, kad tai geriausia dovana, kokią tik galėjo gauti prieš savaitę šešerių metų gimtadienį atšventęs šunelis.

Rekomenduojame

Naujausi