San Paulo mados savaitėje – naujausios Brazilijos stiliaus pojūčio tendencijos (0)

9086
REUTERS
2021 m. lapkričio 17 d. 11:40
Po pandemijos pauzės ant podiumų sugrįžo San Paulo mados savaitė, pristatanti naujausias Brazilijos stiliaus pojūčio tendencijas.

Didžiausią Lotynų Amerikos mados renginį pradėjo dizaineris Pedro Andrade, San Paulo meno muziejuje „Pinacoteca“ pristatęs savo naujausią kolekciją. Laisvai pažvelgęs į individualų vyriškų drabužių siuvimą, P. Andrade neutralias spalvas derino su šiuolaikine gatvės apranga.

„Dalyvavimas čia akis į akį sustiprina emocijas, padidina kūrybinę išraišką. Taip būna tik per gyvus šou. Manau, kad pridėjus šią emociją prie technologijų, kurios gali praplėsti ribas, dar labiau suaktyvinsime XXI amžių“, - sakė San Paulo mados savaitės meno vadovas Paulo Borgesas.

Po praėjusių metų virtualios gijos šių metų renginiai vingiuoja tiek tarp transliacijų internetu, tiek tarp gyvų šou, ir pristato tokių dizainerių, prekės ženklų bei stilistų kaip Ronaldo Fraga, Lilly Sarti ir Angela Brito talentus.

Praėjusių metų balandį dėl pandemijos apribojimų 50-oji San Paulo mados savaitė buvo atšaukta ir vėliau lapkritį persikėlė į internetą. Šių metų San Paulo mados savaitė vyks nuo lapkričio 16 iki lapkričio 21 dienos.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai