„Saint Laurent“ prie Eifelio bokšto demonstravo rafinuotų vakarinių drabužių vasaros kolekciją (0)

553
REUTERS
2022 m. rugsėjo 28 d. 14:10
Prancūzijos mados namai „Yves Saint Laurent“ ant priešais šviečiantį Eifelio bokštą įrengto podiumo po atviru dangumi pristatė dizainerio Anthony’io Vaccarello rafinuotų vakarinių drabužių vasaros kolekciją.

Svečiai, tarp kurių buvo ir K-pop grupės „Blackpink“ žvaigždė Rose, į renginio vietą vakarėjant rinkosi danguje plaukiant niūriems debesims.

Dalyviai asmenukes darėsi prie didžiulio fontano, o minios stebėtojų išsirikiavo esplanadoje, iš kurios gerai matėsi renginio vieta.

Iš tamsos išnirę modeliai neskubėdami aukštakulniais žingsniavo plačiais laiptais žemyn, o paskui apžygiavo aplink fontaną.

Merginos vilkėjo permatomas siauras sukneles su žemę siekiančiais elegantiškais odiniais paltukais, kuriuos puošė išryškinta pečių linija.

Modelių įvaizdį papildė masyvios apyrankės ir auskarai – skiriamasis šio dizainerio bruožas. Savo vienspalviuose deriniuose (pirmasis modelis demonstravo alyvuogės atspalvių drabužius), A. Vaccarello daugiausiai dėmesio skyrė siluetams. Jie buvo grakštūs, be puošmenų, tik su viena kita kloste ir keliais asimetriškais kirpimais.

Po renginio, kuriuo užbaigta antroji Paryžiaus mados savaitės diena, Carla Bruni, Rossy de Palma ir kiti garsūs svečiai neskubėjo skirstytis ir mielai fotografavosi su draugais.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai