Rusijos mokykloje – šaudynės: aukų skaičius išaugo iki 11 (5)

94993
REUTERS
2021 m. gegužės 11 d. 13:02
Mažiausiai 11 žmonių žuvo per šaudynes Rusijos Kazanės mokykloje, 32 sužeisti.

Kazanėje įvestas kontrteroristinės operacijos režimas.
Remiantis Nepaprastųjų situacijų ministerijos komiteto duomenimis, apie 9 val. 30 min. vietos (ir Lietuvos) laiku ginkluotas asmuo ėmė šaudyti Kazanės 175-ojoje gimnazijoje.

Naujienų agentūros „Interfax“ korespondentas savo ruožtu pranešė, kad iš mokyklos teritorijos išėjo apie 10 specialaus greitojo reagavimo būrio atstovų ir kinologas su tarnybiniu šunimi.

Remiantis pirminiais duomenimis, į mokyklą užėjo du ginkluoti žmonės ir pradėjo šaudyti į besimokančiuosius. Vienas iš užpuolikų buvo sulaikytas prie įėjimo į mokyklą.

„Baza“ įvardijo jo tapatybę – tai devyniolikmetis Ilnazas Galiavijevas, jis mokyklą baigė prieš ketverius metus, dabar studijuoja koledže.

Antrasis įtariamasis buvo užblokuotas ketvirtame mokyklos aukšte. Kaip rašo „RIA Novosti“, remdamasis specialiosiomis tarnybomis, po šaudynių mokykloje nugriaudėjo sprogimas. Anot „Mash“, antrasis šaudęs asmuo nukautas per specialiąją operaciją.

Per valstybinės televizijos transliaciją iš įvykio vietos buvo matyti, kad šalia mokyklos pastato esančiose gatvėse stovėjo dešimtys žmonių, priešgaisrinės tarnybos ir policijos automobiliai.
Šaltinis, kurį cituoja agentūra „RIA Novosti“, teigė girdėjęs sprogimą ir matęs iš pastato kylančius dūmus.
Spaudos tarnybos duomenimis, saugumo priemonės sustiprintos visose Kazanės švietimo įstaigose.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai