Rusijos kariai netoli Bachmuto nuolat puola Ukrainos pėstininkus, kurie išlaiko savo pozicijas (0)

37314
REUTERS
2023 m. sausio 25 d. 15:28
Vienas Ukrainos artilerijos karys sovietiniais sviediniais šaudydamas į Rusijos pozicijas, sakė, kad jo ginklo broliai pėstininkai netoli Bachmuto išgyvena „sunkų metą“.

„Stiepacha“ iš 43-iosios sunkiosios artilerijos brigados tarp medžių netoli savo patrankos pozicijos naujienų agentūrai „Reuters“ pasakojo, kad Rusijos kariai netoli Bachmuto nuolat puola Ukrainos pėstininkus.

„Visi mato, kad šiame fronto ruože mums sunkiai sekasi. Priešas (rusų kariai) nuolat puola tiek mažomis, tiek didelėmis grupėmis. Vieną dieną dirba jų artilerija, o kitą dieną puola pėstininkai. Sunkus dabar metas. Tačiau mūsų vaikinai ir toliau laiko savo pozicijas“, – teigė ukrainiečių karys, slapyvardžiu Stiepacha.

Kitas tos pačios brigados karys pridūrė, kad Rusijos kariai pasitelkia mažiau žvalgybinių dronų, todėl jų artilerijos ugnis pasenusiomis koordinatėmis retai būna tiksli.

„Jie daug šaudo, jie leidžia daug ir įvairių sviedinių, o jei į ką nors pataiko, pradeda šaudyti dar daugiau. Jie turi daug mažiau (žvalgybinių) dronų, todėl taikosi pagal senas koordinates. Tai reiškia, kad jei ir turėjo kokių nors taikinių, jie monotoniškai šaudo į tas pačias senas vietas“, – teigė ukrainiečių karys, slapyvardžiu Vachtangas.

Nepaisant didelių nuostolių abiejose pusėse, fronto linijos jau du mėnesius iš esmės yra įšaldytos. Manoma, kad tiek Rusija, tiek Ukraina planuoja naujus puolimus.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai