Rusijoje uždarytos „Decathlon“ parduotuvės (1)

1169
REUTERS
2022 m. birželio 28 d. 14:19
Rusijoje veikiančios „Decathlon“ tinklo parduotuvės savaitgalį užsukusius pirkėjus pasitiko tuščiomis lentynomis ir iškabomis, skelbiančiomis apie 70 proc. siekiančias nuolaidas, bet dėl akivaizdžių tiekimo sutrikimų jau nuo pirmadienio jos užsidarė.

Užsienio firmų, tokių kaip „McDonald‘s“, IKEA ir „Renault“, pasitraukimas iš Rusijos rinkos – tai Vakarų reakcija į šalies pradėtą karą prieš kaimyninę Ukrainą. Dėl paskelbtų ekonominių ir finansinių sankcijų stringa tiekimas ir logistika, todėl Rusijoje likę mažmenininkai iš Vakarų patiria atitinkamų sunkumų.

Pirkėja, vardu Liubovė, pripažino, kad žinia apie prancūzų prekės ženklo „Decathlon“ pasitraukimą ją nuliūdino, tačiau ji mano, kad šalies žmonės sugebės surasti išeitį iš vis sudėtingėjančios situacijos.

„Nei man asmeniškai, nei mano šeimai užsidarymas nepadarys jokio poveikio, kadangi mokame rinktis, mokame ieškoti, taigi, manau, be prekių neliksime. Na, gaila, aišku, kadangi buvo patogu. Šiaip ar taip, tai didelis prekybos centras, prie kurio patogu privažiuoti – tokie dalykai svarbūs. O dabar teks ieškoti kažko kito, pratintis prie naujo. Tačiau mes lankstūs – prisitaikysime“, - teigė pirkėja.

Tinklo parduotuvės užsidarinėjo pamažu, bet nuo pirmadienio Rusijos piliečiai jau nebegali apsipirkti nei fizinėje, nei internetinėje parduotuvėje: tiktai keli padaliniai dar liko veikti, tačiau jie aptarnauja tik prekes grąžinančius pirkėjus.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai