Restorano Romos centre bandymas dirbti baigėsi nesėkme (1)

231
REUTERS
2021 m. balandžio 8 d. 16:43
Romos centre esantis restoranas balandžio 7 dieną nepakluso karantino reikalavimams ir atvėrė duris norintiems papietauti.

Deja, nė vienas klientas taip ir nespėjo prisėsti – iniciatyvą nutraukė policijos pareigūnai. Praeitą savaitę Italijos ministrų kabinetas nusprendė, kad ir balandį šalies barai ir restoranai galės teikti tik maisto išsinešti paslaugas. Nieko keisto, kad valdžios sprendimas įsiutino verslininkus, kurie vylėsi, kad skiepijimo kampanijai įgavus pagreitį, galės atnaujinti veiklą.

Netoliese garsiojo Trevi fontano esančio restorano „Agrodolce“ savininkai sako esantys labai pasipiktinę nesibaigiančiais ribojimais, todėl ir pabandė, norėdami parodyti savo nepritarimą, atsidaryti pietums. Šefai virtuvėje intensyviai ruošė valgį, tačiau, dar nespėjus pasirodyti klientams, įsikišo policijos pareigūnai.

Pirmadienį Romoje prie žemųjų parlamento rūmų surengta prieš suvaržymus nukreipta protesto akcija. Restorano savininkas Antonio Russo teigia, kad personalo kantrybės taurė persipildė.

Nors pirmąjį karantiną 2020 metų kovą visi priėmė kaip būtinybę, spalį paskelbus apie ribojimų grąžinimą keliuose Italijos miestuose prasidėjo neramumai. Protestai aptilo ėmus augti naujų susirgimų skaičiui, tačiau sprendimas pratęsti ribojimus ir pavasarį, nekalbant apie tai, kada visa tai baigsis, sutiktas itin nepalankiai. Restoranų ir viešbučių asociacijos „My Italy“ prezidentas Paolo Bianchini išreiškė solidarumą restorano savininkui ir jo nerimui.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai