Rekordo siekęs belgas ant klozeto praleido beveik penkias paras (0)

948
REUTERS
2019 m. liepos 17 d. 17:23
Į Guinnesso rekordų knygą patekti sumanęs belgas ant klozeto praleido beveik penkias dienas. 48 metų Belgijos gyventojas Jimmy De Frenne, besimokantis vairuoti autobusą, pats iškėlė sau iššūkį ant specialiai viduryje baro jam pastatyto klozeto išsėdėti 165 valandas.

Deja, bet pasiekti užsibrėžto tikslo jam nepavyko – liepos 12 dienos rytą po išsėdėtų 116 valandų jis atsistojo.

Viso eksperimento metu „Filip‘s Bar“ Ostendo mieste buvo atidarytas, taigi Jimmy bičiuliai ir šeima galėjo jį lankyti kada panorėję. Kas valandą rekordo siekęs belgas turėjo penkių minučių pertrauką, kurias jis sutaupė ir iškeitė į kelias valandas miego.

Gana ironiška, jog ant klozeto sėdėjusiam vyrui tekdavo gamtiniams reikalams atlikti prašyti atskirų pertraukėlių, nes rekorde dalyvavęs klozetas buvo tik simbolinis.

Sėdėti – ne toks jau lengvas darbas, kaip kad gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Jimmy sakė labai išvargęs, paskaudo kojos. Oficialaus ilgiausio sėdėjimo ant klozeto rekordo nėra, tačiau Jimmy teigia išaiškinęs, kad kažkam yra pavykę išsėdėti ilgiau nei 100 valandų.

J. De Frenne sako, kad Guinnesso pasaulio rekordų knygos atstovai apie jo bandymą buvo informuoti, o vietos pareigūnai ir liudininkai prašomi patvirtinti šį faktą. Kol kas neaišku, ar rekordas bus užfiksuotas oficialiai.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai