Putinas „Sputnik“ vakciną palygino su Kalašnikovo automatu (5)

955
REUTERS
2021 m. gegužės 7 d. 17:52
Jungtinių Valstijų farmacijos milžinės vakcina „Moderna" kasmetiniame Pasauliniame vakcinų kongrese buvo pripažinta geriausia pasaulyje vakcina nuo COVID-19, aplenkusia varžoves, įskaitant „Pfizer-BioNTech“ vakciną ir Rusijos vakciną „Sputnik

V. Putinas per televiziją transliuotoje vaizdo konferencijoje kalbėdamas su už pandemijos valdymą atsakingu pareigūnu suabejojo kongreso pasirinkimu ir pavadino jį skubotu.

Garsiai „Sputnik V“ vakciną nuo jos patvirtinimo Rusijoje praėjusią vasarą remiantis V. Putinas supriešino naują mRNR (informacinės RNR) technologiją, kuria paremta „Moderna“ vakcina, su „technologijomis ir platformomis, kurios naudojamos jau dešimtmečius“, tarkime, adenoviruso vektoriaus technologija, kuria pagrįsta vakcina.

„Rusiškos vakcinos yra labai pažangios ir neabejotinai šiandien pačios patikimiausios ir saugiausios. Kaip žinote, šiandien „Sputnik Light“ įtrauktas į sąrašą. Kaip sakė vienas Europos ekspertas, jos yra patikimos kaip Kalašnikovo automatas. Tai ne mano žodžiai, tai Europos specialisto išsakyta nuomonė. Manau, jis neabejotinai yra teisus, jos yra patikimos kaip Kalašnikovo automatas“, – pareiškė V. Putinas.

„Sputnik V“ vakciną gaminančio Rusijos Gamalėjos tyrimų instituto direktorius Aleksandras Gintsburgas Pasaulinio vakcinų kongreso sprendimą pavadino „keistu pasirinkimu“.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai

47:54
Dokumentinis filmas

Nuostabieji šunys. 3 serija

7338
47:54
Dokumentinis filmas

Nuostabieji šunys. 4 serija

4141