Putinas prisipažino, kad jam buvo pasiūlyta naudotis dublerio paslaugomis, tačiau jis šį pasiūlymą esą atmetė (1)

2906
REUTERS
2020 m. kovo 2 d. 07:32
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas prisipažino, kad saugumo sumetimais jam buvo pasiūlyta rodantis viešumoje naudotis dublerio paslaugomis, tačiau jis nurodė, jog šį pasiūlymą atmetė.

Apie 67-erių metų amžiaus V. Putiną, dominuojantį Rusijos politiniame pasaulyje ilgiau negu du dešimtmečius, seniai sklando įrodymais nepagrįstos sąmokslo teorijos, kad jis naudoja dublerį ar jų turi net kelis.

Vienos iš įmantresnių teorijų šalininkai lygina valstybės vadovo nuotraukas bėgant metams ir tvirtina, jog pastebėjo ne vieną antrininką.

Ketvirtadienį, vasario 27 d., transliuoto V. Putino interviu naujienų agentūrai TASS metu Rusijos prezidentui buvo parodytos populiariausios su juo susijusių paieškų internete frazės. Viena iš jų skamba taip: „Įrodymai, kad Putinas naudoja dublerį.“

V. Putino pirmosios kadencijos pradžioje Rusija kariavo musulmoniškoje Čečėnijoje ir dažnai sulaukdavo musulmonų karinių grupuočių išpuolių. To paties interviu metu Rusijos vadovas pareiškė, kad nesinaudoja mobiliuoju telefonu, nes turi prieigą prie specialaus oficialaus telefono, kuriuo galima paskambinti bet kokiu numeriu.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai