Pristatytas elektra varomas skraidantis kostiumas (3)

1571
REUTERS
2021 m. liepos 21 d. 09:41
Reaktyvinio kostiumo, leidžiančio jį vilkinčiam skrajoti kaip Geležinis žmogus, išradėjas pristatė naujausią elektra varomą skraidantį kostiumą.

Jungtinės Karalystės kompanijos „Gravity Industries“ įkūrėjas Richardas Browningas pasakojo, kad perėjimas nuo degalais prie elektra varomo skraidančio kostiumo yra dalis kompanijos troškimo įveikti ribas ir įgyvendinti tai, kas atrodo neįmanoma.

Dabartinių baterijų galingumo pakanka žmogų ore paskraidinti tik keletą sekundžių, o štai naudojantis degalais varomu reaktyviniu kostiumu šis laikas pailgėja iki keturių minučių.

Kompanija „Gravity Industries“ įkurta 2017-ųjų kovą. Jos įkūrėjas ir vyriausiasis pilotas bandytojas R. Browningas visame pasaulyje demonstravo savo skraidantį kostiumą. Degalais varomas reaktyvinis kostiumas gali išvystyti 128 km/h greitį ir techniškai yra pajėgus pasiekti 3,6 km aukštį, nors saugumo sumetimais sklando žemiau. Kompanija reaktyvinius kostiumus neseniai pristatė Karališkųjų jūrų pėstininkų korpusui – buvo siekta išbandyti, kaip šis produktas gali pasitarnauti įgyvendinant laivyno operacijas.

Anksčiau skraidantį kostiumą išbandė nuošalaus Didžiosios Britanijos Ežerų krašto regiono greitosios pagalbos medikai, norintys šį įrenginį panaudoti tam, kad galėtų nusigauti pas pavojuje atsidūrusius ar nelaimės ištiktus žmones nepalyginamai greičiau, nei tą padarytų automobiliu ar pėsčiomis.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai