Prieš UEFA Supertaurės finalą Miuncheno „Bayern“ žaidėjai pozavo „Oktoberfest“ fotosesijoje (0)

336
REUTERS
2020 m. rugsėjo 24 d. 11:57
Pasipuošę tradicinėmis trumpomis kelnėmis su petnešomis ir laikydami kvietinio alaus stiklines, šiais metais Miuncheno „Bayern“ žaidėjai įprastinę „Oktoberfest“ fotosesiją buvo priversti surengti studijoje.

Dėl koronaviruso pandemijos didžiausias pasaulyje alaus festivalis, į kurį susirenka šio gėrimo mėgėjai iš viso pasaulio, buvo atšauktas dar balandžio mėnesį.
Liko visai nedaug laiko iki ketvirtadienį įvyksiančių UEFA Supertaurės finalo rungtynių, kuriose susitiks Čempionų lygos nugalėtoja „Bayern“ ir Europos lygos laimėtoja „Sevilla“.

Regis, „Bayern“ žaidėjams reikėjo trupučio motyvacijos, ir oficialūs komandos fotografai ragino futbolininkus „parodyti šiek tiek daugiau entuziazmo!“
Vartininkas Manuelis Neuer sakė, kad tiek jam, tiek jo komandos bendražygiams „reikia rimtai nusiteikti finalui“.

„Bayern“ nepatyrė pralaimėjimo nuo gruodžio 7 d. – triumfavo visose 31 varžybose ir net sutriuškino keletą priešininkų, įskaitant „Barcelona“ komandą, kurią nugalėjo rezultatu 8:2. Taip pat reikia paminėti, kad Vokietijos futbolo klubas laimėjo „Bundesliga“ pirmenybes, Vokietijos futbolo taurę ir UEFA Čempionų lygos turnyrą.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai