Prie žurnalistės seksualiai priekabiavęs boksininkas sulaukė bausmės (14)

17814
REUTERS
2019 m. gegužės 15 d. 15:15
Boksininkas iš Bulgarijos, per interviu po kovos priekabiavęs prie žurnalistės, antradienį, gegužės 15 dieną, išgirdo, kokios bausmės nusipelno – iki liepos sustabdyta jo licencija, nusprendė Kalifornijos valstijos sporto komisija.

Boksininkas Kubratas Pulevas, dar žinomas ir kovos slapyvardžiu Kobra, taip pat privalės lankyti seksualinio priekabiavimo prevencijos paskaitas ir sumokėti 2500 dolerių baudą. K. Pulevas, pralaimėjęs vos vieną iš 27 susitikimų, kovo mėnesį per interviu su „Vegas Sports Daily“ žurnaliste Jennifer Ravalo staiga prieš moters valią ją pabučiavo į lūpas.

Vienas iš populiariausių Bulgarijos sportininkų – K. Pulevas – svarstymo metu atsiprašė už savo veiksmus. Salėje, slėpdama akis po akiniais nuo saulės, sėdėjo ir jo mergina, Bulgarijos popžvaigždė Andrea.

Boksininko advokatai teigia, kad sportininkas po kovos tiesiog pasidavė emocijoms ir, bučiuodamas žurnalistę, pasielgė spontaniškai.

K. Pulevas ir jo advokatai posėdyje sakė, kad žurnalistė, esą, po incidento neatrodė labai nusiminusi, nes tą patį vakarą prisijungė prie sportininko ir jo komandos linksmybių.

Pati J. Ravalo kalbėjo, kad, išjungus kamerą, boksininkas griebė ją už sėdmenų ir tokiu būdu pažemino, o dėl savo elgesio atsiprašė tik po dviejų mėnesių.

„Iš jo girdėti, kad neva pati norėjau būti pabučiuota, yra tiesiog šlykštu, šlykštu. Atleiskite, bet labai stiprios emocijos. Kaip jau sakiau, visą laiką tylėjau – tuos du mėnesius. Jis turėjo du mėnesius manęs atsiprašyti. Kai pagaliau atsiprašė, prasidėjo tikras šou – sakė, kad čia aš amorali, kad čia aš kalta. Jis prikalbėjo tiek melo. Sakė, kad padaviau jį į teismą ir reikalauju 600 tūkst. dolerių. Sakė, kad tualete užsiėmėme seksu. Prikalbėjo daugybę nesąmonių, o aš tiek ilgai tylėjau. Tas melas labai liūdina. Melas, melas ir dar kartą melas. Nenorėjau, kad mane pabučiuotų. Noriu, kad atsakytų už savo veiksmus. Noriu, kad atsiprašytų, bet to niekada nebus“, - sakė žurnalistė Jennifer Ravalo.

Naujausi

DELFI DĖMESIO CENTRE

Laida ŠIANDIEN 19:30

DELFI Dėmesio centre

175
DELFI DIENA

Laida ŠIANDIEN 15:00

DELFI Diena

40