Prie Baltųjų rūmų susirinkusią publiką pralinksmino miniatiūrinė pirmosios JAV poros kopija (0)

708
REUTERS
2020 m. spalio 26 d. 16:03
Sekmadienį (spalio 25 d.) vakare Baltieji rūmai sukvietė šeimas į artėjančio Helovino proga surengtas iškilmes. Visi susirikusieji troško iš arti pasisveikinti su JAV prezidentu Donaldu Trumpu ir jo žmona, pirmąja šalies ponia Melania Trump.

Akimirką publikos dėmesį prikaustė du vaikai, atrodantys it miniatiūrinė pirmosios JAV poros kopija. Mažamečiai, kaip ir daugelis kitų, priėjo prie prezidentui ir jo žmonai skirtos pakylos, o tada atsisuko į susirinkusiuosius ir įsiamžino bendroje nuotraukoje.

Berniuko galvą vainikavo D. Trumpo vizitine kortele tapusi geltonų plaukų ševeliūra. Jis buvo apengtas juodu švarku ir ryšėjo raudoną kaklaraištį.

Kaip tik tokį derinį tam vakarui puvo pasirinkęs ir JAV prezidentas. Mergaitė buvo pasipuošusi balta suknele, labai primenančią tą, kurią pirmoji šalies ponia vilkėjo per savo vyro inauguracijos puotą 2017-aisiais. D. Trumpui ir Melaniai šis mini spektaklis, atrodo, patiko.

Tradiciškai šalia JAV prezidento rezidencijos vykstančio renginio organizatoriai šiais metais pasirūpino, kad žmonės laikytųsi saugaus atstumo, nes tai – viena iš priemonių, padedančių apsisaugo nuo koronaviruso.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai