Prancūzijos bendrovė pristatymo paslaugas perkėlė į naują lygį (0)

536
REUTERS
2020 m. sausio 9 d. 15:24
Automobilių detalių gamintojas iš PrancūzijosValeoLas Vegase vykstančioje parodoje „Consumer Electronics Show“ pristatė pirmąjį savo autonomišką elektra varomą pristatymo paslaugas teikiantį automobilį „eDeliver4U“.

Jo idėja kilo po praeitų metų parodos, kurios metu „Valeo“ suvienijo jėgas su elektroninės prekybos platforma iš Kinijos „Meituan Dianping“ ir pasiūlė pateikti naują pristatymo paslaugos koncepciją.

Praėjo metai, ir prancūzai jau gali parodyti savo sprendimą – jau šiais metais ši autonomiška transporto priemonė išriedės bandymams į Kinijos gatves.

„Valeo North America“ padalinio, esančio Kalifornijoje, vadovas Danielis Benchetrite, sako, kad pagrindinis jų tikslas – sumažinti išlaidas, siejamas su paskutiniu prekių pristatymo etapu. Šis sprendimas itin aktualus kalbant apie maisto pristatymą ir nedidelius atstumus miestuose.

Šios savarankiškos elektrinės pristatymo transporto priemonės ilgis 2,8 metro, plotis 1,2 metro, o aukštis 1,7 metro. Vienu metu jis gali pristatyti 17 dėžių, o speciali bendrovės ištobulinta lazerinė skenavimo sistema užtikrina, kad „eDeliver4U“ išvengia visų jo kelyje pasitaikančių kliūčių.

D. Benchetrite teigimu, „eDeliver4U“ važiuoja iki 50 kilometrų per valandą greičiu, o užfiksavęs kliūtį (ar tai būtų kitas automobilis, ar pėsčiasis) – sulėtina ar net sustoja. Pagrindinis bendrovės tikslas paversti tokią pristatymo paslaugą prieinama kuo daugiau verslų.

Rekomenduojame

Naujausi