Prahos klube robotai atima darbus iš barmenų (1)

997
REUTERS
2019 m. liepos 28 d. 08:30
Viename didžiuliame Prahos klube pramogautojai gali atsisveikinti su laikais, kai tekdavo stumdytis prie baro belaukiant išganingojo kokteilio.

Praėjus dvejiems metams po to, kai pirmasis išmėgino didžėjų robotą, penkių aukštų muzikos klubas „Karlovy Lazne“ žengė dar vieną žingsnį pirmyn: čia barmenu dirbti ir kokteilius plakti ėmė robotas. Baro vadovui tokia mintis kilo pamačius panašų robotą Las Vegase.

Pirmajame aukšte muziką groją elektroninis didžėjus, o ištroškę klubo lankytojai gali pasinaudoti specialiais terminalais su liečiamaisiais ekranais ir užsisakyti kokteilį iš 16 gėrimų sąrašo.

Tikimasi, kad ateityje šis sąrašas pailgės iki 50 gėrimų. Barmenas – dvi roboto rankos, atrodančios tarsi žnyplės, panašios į naudojamas automobilių gamyklose – stovi ant nedidelės scenos patalpos kampe, o virš jo – gausybė gėrimų butelių.

Per valandą robotas gali suplakti 80 kokteilių. Kadangi toks roboto patiekiamų gėrimų kiekis yra užprogramuotas, pramogautojai gali nebesirūpinti, kad gaus prastą kokteilį.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai