Prabilusi Meghan Markle Bakingamo rūmus kaltino „melagysčių skleidimu“ (15)

272815
REUTERS
2021 m. kovo 5 d. 15:08
Princo Harry žmona Meghan Markle apkaltino Bakingamo rūmus „melagysčių apie ją ir jos vyrą skleidimu“, tvirtindama, kad karališkoji pora netylės ir atvirai išdėstys savo istoriją.

Sasekso kunigaikštienė Meghan, duodama interviu JAV pokalbių laidų vedėjai Oprah Winfrey, pasakojo apie tai, kodėl jiedu su princu Harry pasitraukė iš vyresniųjų karališkosios šeimos narių pareigų.

Interviu bus transliuojamas Jungtinių Valstijų televizijos kanalo CBS eteryje.

Trečiadienį, kovo 3 d., buvo paskelbta išankstinė trumpa interviu ištrauka. Tai nutiko iš karto po to, kai Bakingamo rūmai pranešė esantys „labai susirūpinę“ dėl dienraštyje „The Times“ pasirodžiusių pranešimų apie tai, kad Meghan tyčiojosi iš padėjėjų, kurie prieš dvejus metus jai dirbo. Harry ir Meghan paskelbė pranešimą, paneigiantį pranešimus apie patyčias.

„Aš nežinau, kaip jie galėjo tikėtis, kad po viso šio laiko mes paprasčiausiai tylėsime, kai „firma“ vaidina aktyvų vaidmenį nuolat skleisdama melagystes apie mus. O jeigu tai reiškia riziką kažką prarasti, suprantate, aš manau, kad daug kas jau ir taip prarasta“, - sakė Sasekso kunigaikštienė Meghan.

Interviu buvo įrašytas prieš tai, kai dienraštis „The Times“ paskelbė pranešimą, kuriame cituojami neįvardinti šaltiniai, tvirtinantys, kad Harry ir Meghan padėjėjas 2018-ųjų spalį pateikė skundą, tvirtinantį, jog dėl Meghan elgesio kai kurie jos padėjėjai apsiverkė, o su kitais buvo elgiamasi taip blogai, kad šie pasitraukė iš pareigų.

Dienraštis taip pat rašė, kad Harry paragino padėjėją, kuris vėliau išėjo iš darbo, atšaukti skundą, tad viskas tuo r baigėsi. „The Times“ teigimu, prieš pasirodant interviu su O. Winfrey į dienraštį kreipėsi keletas buvusių rūmų darbuotojų, siekusių paviešinti savo įžvalgas.

Karališkosios poros teisininkai kaltinimus pavadino rūmų surengta šmeižto kampanija. O. Winfrey interviu su Meghan ir Harry bus rodomas sekmadienį, kovo 7 d.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai