Prabangiame Tokijo bare įrengti akvariumą primenantys apsauginiai gaubtai (0)

207
REUTERS
2020 m. rugpjūčio 21 d. 11:58
Prabangiame Tokijo rajone Ginza įsikūrusiame bare sumontuoti į dubens formos akvariumą panašūs apsauginiai gaubtai, skirti apsaugoti nuo koronaviruso ir sugrąžinti klientus, bijančius užsikrėsti COVID-19.

Žiniasklaidai skirtos demonstracijos metu baro „Jazz Lounge En Counter“ darbuotojai parodė, kaip atrodytų įprastas vakaras, klientams šnekučiuojantis ir gurkšnojant po gaubtais.

Baras vėl pradėjo dirbti birželio mėnesio pabaigoje po ilgos pertraukos, kai balandžio mėnesį šalyje buvo paskelbta nepaprastoji padėtis. Deja, baro apyvarta sumažėjo 70–80 proc., palyginti su uždarbiu prieš koronaviruso pandemiją. Kūgio formos akriliniai gaubtai yra pakabinti prie lubų ir uždengia lankytojų galvą bei pečius, izoliuodami nuo kitų klientų ir padavėjų. Beje, darbuotojai taip pat teigia besijaučiantys saugesni.

Tuo tarpu Tokijo seniūnijos Minato, garsėjančio naktiniu gyvenimu, sveikatos priežiūros institucijos ketvirtadienį, rugpjūčio 20 d., paskelbė barų personalui skirtą mokomąjį vaizdo įrašą, kaip užkirsti kelią viruso plitimui. Vaizdo klipe seniūnijos infekcinių ligų inspektorė pasakoja prabangiame Roppongi rajone įsikūrusio ištaigingo klubo darbuotojoms, kaip apsisaugoti per daug nepakenkiant verslui.

Tokijo rajonuose, kuriuose verda naktinis gyvenimas, išaugo koronaviruso infekcijos atvejų skaičius. Jie yra laikomi potencialiomis COVID-19 židinių atsiradimo vietomis. Šį mėnesį Tokijo gubernatorė Yuriko Koike rekomendavo restoranams ir barams sutrumpinti darbo laiką ir paragino vietos gyventojus likti namuose. Ketvirtadienį, rugpjūčio 20 d., Tokijuje buvo nustatyti 339 nauji koronaviruso atvejai.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai