Prabanga tviskančiuose korumpuoto policininko rūmuose – paauksuotas tualetas (13)

5335
REUTERS
2021 m. liepos 21 d. 17:24
Rusijoje pranešta apie sučiuptą nusikalstamą grupuotę, kuriai vadovavo milžiniškus kyšius ėmęs kelių eismo policininkas. Pademonstruotame rūmų vaizdo įraše – užfiksuoti prašmatnūs cariško stiliaus kambariai, neskoningos dekoracijos ir paauksuotas tualetas.

Rusijos Federacijos Tyrimų komitetas, save laikantis rusiškuoju FTB atitikmeniu, teigia, kad kelių policijos pareigūnas iš šalies pietuose esančio Stavropolio krašto buvo suimtas drauge su dar šešiais asmenimis. Jie įtariami ėmę didžiulius kyšius.

Kaip pranešama, grupuotė ilgus metus išdavinėjo leidimus regione grūdus gabenantiems transportuotojams mainais už dosnias pinigų sumas. Šie leidimai jų savininkams leido nepaisyti regioninių administracinių nuostatų netgi kertant kelių policijos patikros punktus.

Pasak Tyrimų komiteto, bendra grupuotės gautų kyšių vertė yra 19 mln. rublių (apie 216 560 eurų). Tarp kitų gaujos narių yra buvęs vyresnysis Stavropolio kelių eismo pareigūnas, dar vienas kelių eismo pareigūnas ir keturi nenustatyti civiliai.

Rusijos Valstybės Dūmos deputatas Aleksandras Chinšteinas, priklausantis prokremliškai valdančiajai partijai „Vieningoji Rusija“, pasakojo, kad iš viso sulaikyti daugiau nei 35 kelių policijos pareigūnai.

Jis ir Tyrimų komitetas pademonstravo konfiskuotų grynųjų pinigų krūvelių vaizdus, taip pat vaizdus, kuriuose užfiksuoti rūmai, kaip teigiama, priklausantys minėtajam policijos pareigūnui. Šių rūmų kambariai ekstravagantiškai išpuošti, įrengta biliardo salė, yra paauksuotų kolonų, taip pat įrengtas paauksuotas tualetas.

Policijos pareigūnai vykdė reidus 80 byloje minimų objektų, konfiskavo didžiules sumas grynųjų pinigų, taip pat brangių automobilių bei dokumentų.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai