Po rekonstrukcijos duris atveria garsusis Vašingtono paminklas (0)

417
REUTERS
2019 m. rugsėjo 19 d. 15:11
Netrukus turistai vėl turės galimybę grožėtis įspūdinga Vašingtono miesto panorama – ketvirtadienį, rugsėjo 19 dieną, po rekonstrukcijos, trukusios net 37 mėnesius, duris vėl atvers garsusis Vašingtono paminklas.

Rekonstrukcijos metu buvo modernizuoti statinio liftai ir saugumo sistema.

169 metrų aukščio Vašingtono paminklas – vienas iš garsiausių Jungtinių Valstijų sostinės lankytinų objektų, iš kurio atsiveria kvapą gniaužianti miesto panorama. Pro statinio langus lankytojai gali pamatyti Baltuosius Rūmus, JAV Kapitolijų, Lincolno ir Jeffersono memorialus.

Roberto Millso projektuotas ir XIX amžiaus pabaigoje pastatytas Vašingtono monumentas skirtas pagerbti pirmąjį Jungtinių Valstijų prezidentą ir šalies tėvą George‘ą Washingtoną.

Kiekvienais metais jame apsilanko šimtai tūkstančių žmonių, norinčių pamatyti vaizdus, atsiveriančius tik iš šios unikalios vietos. Be to, Vašingtono paminklas – aukščiausias Jungtinių Valstijų sostinės statinys.

Skelbiama, kad tai jau antras kartas per šimtų metų, kai šiam statiniui tenka svarbi rekonstrukcija. 2011-2014 metais jis buvo uždarytas likviduojant žemės drebėjimo padarinius.

Rekomenduojame

Naujausi