„Plieninėmis kobromis“ pasivadinusios pensininkės su motociklais nukeliavo net iki Juodosios jūros (2)

2616
REUTERS
2019 m. liepos 28 d. 08:31
Dauguma pensijos laukia kaip išganymo, kai pagaliau galės mėgautis ramybe ir kaip reikiant atsipūsti. Tik ne 55 metų motociklų entuziastė iš Rusijos Sevastiana Samorodok.

Moteris, kuri prieš išeidama į pensiją vadovavo vietos folkloro ansambliui, dabar visą savo laiką skiria pasivažinėjimui motociklu Čeliabinsko apylinkėmis, o jai kompaniją palaiko moterų baikerių klubo „Plieninės kobros“ narės.

Aštuonias motociklų entuziastes suvienijęs baikerių klubas veiklą pradėjo prieš penkerius metus, kai draugės ėmė S. Samorodok raginti pasiieškoti kompanijos pasivažinėjimams.

Odinėmis kelnėmis, džinsiniais švarkeliais ir šalmais apsirūpinusios rusės, išdidžiai besivadinančios „Plieninėmis kobromis“, motociklais netgi buvo nusigavusios iki Juodosios jūros – įveikė daugiau nei 2 tūkst. kilometrų. Nors oficialiai ir yra pensininkė, S. Samorodok, kuri motociklą vairuoja nuo keturiolikos, teigia neketinanti atsisakyti šio savo hobio. Klubo bičiulės ją apibūdina kaip labai entuziastingą ir gyvybingą moterį.

Naujausi