Pilvo šokėja praskaidrina Tuniso gyventojų karantino kasdienybę gyvomis pasirodymų transliacijomis (12)

REUTERS
2020 m. balandžio 25 d. 17:03
Pilvo šokėja Nermine Sfar iš Tuniso pritraukia tūkstančius gerbėjų internete, pažadėdama jiems: „Likite namuose ir aš jums pašoksiu.“

Pasipuošusi blizgančiu pilvo šokėjos kostiumu Nermine Sfar savo svetainėje sukasi pagal arabiškos pop muzikos melodiją, o pasirodymą transliuoja gyvai. Vienas iš jos pasirodymų feisbuke sulaukė apie 130 tūkstančių peržiūrų.

Šie jos pasirodymai socialiniuose tinkluose yra bent kažkokia pramoga šalyje, kurioje galioja griežtas karantinas, uždarytos visos kavinės, restoranai, sustabdytos visos tarptautinės kelionės.

Tunise patvirtinti 278 užsikrėtimo koronavirusu atvejai ir aštuonios mirtys.

Nermine Sfar jau iki pandemijos protrūkio buvo populiari socialinėje žiniasklaidoje, ir turėjo dešimtis tūkstančių sekėjų.

Pirmą savo nuotolinių pasirodymų dieną prieš dvi savaites, kai šalyje dar nebuvo paskelbtas griežtas karantinas, ji šoko prie šokėjos kostiumo priderinusi chirurginę kaukę ir pirštines ir ragino visus laikytis šalies vadovybės nurodymų ir likti namuose.

Atrodo, jos skelbiama žinia gyventojus paveikė labiau nei politikų prašymai – ji iškart susilaukė dešimčių tūkstančių žmonių dėmesio ir lavinos šmaikščių, o kartais ir nepadorių komentarų.

N. Sfar pažadėjo kas vakarą sušokti „koronos šokį“. Kai vieną vakarą gerbėjai nesulaukė jos pasirodymo, apipylė ją tūkstančiais žinučių, maldaudami sugrįžti į jų telefonų ekranus.

Rekomenduojame

Naujausi