Pikantiškos detalės pražudė Orbano Europos Parlamente laikyto Szajerio politinę karjerą, o kaip bus su Gražuliu? (0)

1827
2020 m. gruodžio 4 d. 16:16
Ne kultūros komiteto posėdžio prireikė, kad pikantiškos detalės pražudytų konservatyviojo Vengrijos vadovo Viktoro Orbano ruporu Europos Parlamente laikyto Jozef Szajerio politinę karjerą.

Aistra ir nesuvaldyti geismai grupinio sekso vakarėlyje, vykusiame šiame bute, privertė vengrą palikti valdančiosios Vengrijos partijos gretas. Viską komplikuoja dar ir tai, kad politikas - dešinioji Orbano ranka - dalyvavo orgijoje, kurioje moterų nebuvo.

Vis daugiau detalių lenda apie tai, kaip Szajeris bandė pasprukti iš Briuselio bute vykusių geidulingų linksmybių. Detalės Szajerio įvazdį daro dar labiau apgailėtinu.

Savo garbę, bėgdamas nuo belgijos pareigūnų, jis bandė išgelbėti iš įvykio vietos nušliuožti nutekamuoju lietaus vamzdžiu.

Nors sekso vakarėlyje tarp suaugusių žmonių Belgijoje nepažeidžia jokių įstatymų, tačiau policija į butą atvyko dėl to, kad Belgijoje dėl pandemijos ribojami žmonių susibūrimai.

Vakarėlį organizavęs Davidas Manzheley sako, kad vakarėlyje dalyvavo 30 žmonių, nors paprastai susirenka iki 100. Daugybė žmonių jam buvo nepažįstami, bet Szajerį jis atpažino.

Ir išties - jau paaiškėjo, kad Briuselio centre esančiame bute vykusioje orgijoje dalyvavo ir Estijos politikas, o taip pat ir du lenkų diplomatai.

Tačiau didžiausią atgarsį išvaikyta sekso šventė sulaukė Vengrijoje. Itin keblioje padėtyje atsidūrė šalies vadovas Orbanas - ultradešinysis nacionalistas, kurio vadovaujama Fidesz partija aršiai gina tradicinę šeimą ir į laisvių ir teisių paribius stumia LGBT bendruomenę.

Tiesa, Orbanas vietos žiniasklaidoje pripažino, kad Szajerio poelgio jis nepateisina.

Iš viso Belgijos policija sulaikė 20 vakarėlio dalyvių. Nors pareigūnai oficialiai neatskleidė dalyvių, tarp jų ir Jozefo Szajerio, tapatybės, tačiau suvestinėse buvo nurodyta, kad sulaikytis asmuo, kurio inicialai yra J.S., bei nurodyta gimimo data. Taip pat buvo pranešta, kad kai kurie dalyviai ne tik bandė pasprukti, bet turėjo ir narkotinių medžiagų. Szajeris narkotikus neigė.

Belgijoje galioja komendanto valanda, o už karantino taisyklių pažeidimus gresia 250 eurų bauda. Primename, kad Lietuvoje draudžiama būriuotis daugiau nei dviem žmonėm, tad, kol spėliojama, kas buvo tas pusnuogis nepažįstamasis šalia Petro Gražulio, bent jau šios taisyklės pažeidimu parlamentaro apkaltinti negalima.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai