Per Kim Jong Uno sesers pranešimą salėje susirinkę žmonės nesulaikė ašarų (0)

107464
REUTERS
2022 m. rugpjūčio 11 d. 12:10
Oficialioji televizija KCTV dar niekada anksčiau nebuvo transliavusi „pirmosios sesers“ Kim Yo Jong kalbos. Remiantis jos komentarais, net pats Kim Jong Unas, matyt, sirgo COVID-19.

Kim Jong Unui „šio karantino karo dienomis buvo smarkiai pakilusi temperatūra, tačiau jis negalėjo nė akimirkai prigulti, nes galvojo apie žmones, už kuriuos yra atsakingas“, sakė jo sesuo.

Tai pirmas kartas, kai Šiaurės Korėja užsiminė, kad jos lyderis, kurio sveikatą analitikai stebi itin atidžiai, buvo užsikrėtęs koronavirusu.

Kai Kim Yo Jong kalbėjo apie savo brolio sveikatą, kamera filmavo auditorijoje sėdinčius uniformuotus pareigūnus, kurie šluostėsi ašaras arba raudojo.

Analitikai teigė, kad pergalės prieš pandemiją paskelbimas rodo, jog Šiaurės Korėja siekia pereiti prie kitų prioritetų.

Seule veikiančio universiteto „Ewha“ profesoriaus Leifo-Erico Easley (Leifo Eriko Izlio) teigimu, tai gali būti siekis „skatinti ekonomiką arba atlikti branduolinį bandymą“.

Pchenjanui paskelbus „pergalę“ prieš koronavirusinę infekcija, Šiaurės Korėjos lyderio Kim Jong Uno įtakingoji sesuo apkaltino Seulą sukėlus COVID-19 protrūkį jos šalyje ir įspėjo apie kerštą, ketvirtadienį pranešė valstybinė žiniasklaida.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai