Per Freddie Mercury gimtadienį paskelbtas animacinis filmukas (0)

1044
REUTERS
2019 m. rugsėjo 6 d. 13:09
Naujas animacinis filmukas, kuriame vaizduojami du įsimylėję baltieji kraujo kūneliai, siekia padėti didinti supratimą apie besitęsiančią pasaulinę kovą su AIDS. Filmukas išleistas ketvirtadienį, rugsėjo 4-ąją, ir yra skirtas Freddie Mercury‘ gimtadieniui pažymėti. Tądien dainininkui būtų sukakę 73-eji.

Britų dainininkas, dainų autorius ir roko grupės „Queen“ vokalistas mirė 1991-aisiais nuo AIDS komplikacijų. Jam buvo 45-eri.

Keturias minutes trunkantį filmuką, kurį išleido „Universal Music Group“ (UMG), palydi ryškiojo dainininko 1985-ųjų kūrinys „Love Me Like There‘s No Tomorrow“.

Pasaka apie du baltuosius kraujo kūnelius, kurių vienas yra apsikrėtęs virusu, vaizduoja baimę ir žinių stoką įveikiančios meilės galią.

LGBT+ bendruomenė ilgus metus kovojo dėl teisės į reikiamus tyrimus ir sveikatos apsaugą. Ši kova padėjo išgelbėti milijonus gyvybių.

Vaizdo įrašas su „Woodblock“ animacija taip pat atiduoda pagarbą po F. Mercury mirties įkurtos labdaros organizacijos „Mercury Phoenix Trust“, visame pasaulyje padedančios vykdyti kovai su HIV ir AIDS skirtus projektus, darbui.

Daina „Love Me Like There‘s No Tomorrow“ yra iš F. Mercury solo kolekcijos „Never Boring“, kurią UMG, „Hollywood Records“ ir „Mercury Records“ visame pasaulyje išleis 2019-ųjų spalio 11-ąją.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai