Pažintinio skrydžio keleiviai patenkinti aviakompanijos „Qantas“ suteikta proga (0)

439
REUTERS
2020 m. spalio 12 d. 16:05
Aviakompanijos „Qantas“ šeštadienį (spalio 10 d.) suorganizuoto reiso į niekur keleiviai džiaugėsi unikalia proga iš viršaus pažvelgti į Australijos simboliais tapusius objektus. Dabar jie sako nekantraujantys kada nors ateity nuvykti prie šalį garsinančių vietų.

„Qantas“ eksploatuojamu orlaiviu „Boeing 787 Dreamliner“ 150 australų buvo skraidinami virš tokių regionų kaip Uluru nacionalinis parkas, Didysis Barjerinis rifas ir Sidnėjaus uostas.

Bilietai į šį neįprastą skrydį buvo išgraibstyti vos per 10 minučių. Jų kaina, atsižvelgiant į pasirinktą klasę, svyravo nuo 787 iki 3 787 Australijos dolerių (487–2 344 eurų).

Tokių kaip šis pažintinių skrydžių organizatoriai viliasi, kad jų iniciatyva padės atsilaikyti dėl koronaviruso sukeltos pandemijos paralyžiuotam oro transporto sektoriui. Kaip skelbia Azijos ir Ramiojo vandenyno oro vežėjų asociacija, nuo tada, kai buvo imta griežtai riboti tarptautines keliones, regione jų sumažėjo net 97,5 proc. Vien bendrovės „Qantas“ grynieji nuostoliai per pastaruosius finansinius metus siekė 1 964 mlrd. Australijos dolerių (1,2 mlrd. eurų).

Oro transporto bendrovė patikino, kad kompensuos dėl į orą išmetamo anglies dioksido padaromą žalą.
Pažintinių skrydžių koncepcija nėra naujas reiškinys. „Qantas“ lėktuvai jau 26-erius metus nuomojami skrydžiams virš Antarktidos.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai