Pasižiūrėkite, kaip Lenkijos gamykloje modernizuojami „Leopard“ tankai (0)

11569
REUTERS
2023 m. sausio 26 d. 13:47
Vokietijos pagaliau priimtas sprendimas uždegė šviesą kitoms valstybėms, tarp kurių Lenkija, Ispanija, Suomija, Nyderlandai bei Norvegija, padėti Ukrainai perleidžiat dalį savo turimų tankų. Tai reiškia, kad su Rusija kariaujanti Ukraina artimiausiu sulauks apčiuopiamos paramos.

Anot Lenkijos gynybos ministerijos, iš viso Lenkija turi 247 trijų skirtingų versijų „Leopard“ tankus: A4, A5 ir PL. Juos aptarnauja „Bumar-Labedy“ gamykla, priklausanti Lenkijos ginkluotės gamybos grupei PZG, besispecializuojančiai šarvuotų priemonių, įskaitant „Leopard“ tankus, gamyboje, kapitaliniame remonte ir modernizavime.

Bendrovės išplatintoje archyvinėje medžiagoje įamžintas „Leopard“ 2A4 tanko priežiūros ir modernizavimo procesas. Šie tankai – vieni geriausių Vakarų arsenale.

Tankas, kurį kartu gamina Vokietijos bendrovės „Krauss-Maffei Wegmann“ ir „Rheinmetall“, sveria daugiau nei 60 tonų, turi 120 mm lygiavamzdį pabūklą, gali sunaikinti taikinį, esantį iki penkių kilometrų atstumu. „Leopard“ tankus eksploatuoja tokios šalys kaip Kanada, Danija, Suomija, Nyderlandai, Norvegija, Austrija, Lenkija, Ispanija, Švedija ir Turkija.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai