Pasaulio muzikos žvaigždės koncertavo dėl kilnaus tikslo ir kreipėsi į filantropus (0)

1279
REUTERS
2020 m. balandžio 20 d. 11:00
Lady Gaga, Taylor Swift, Paulas McCartney, „The Rolling Stones“, Beyonce ir Oprah Winfrey šeštadienį, balandžio 18 dieną, suvienijo savo jėgas specialiai transliacijai, kurios metu per muziką, komediją ir jautrias žmonių istorijas išreiškė padėką ir palaikymą visiems, kovojantiems priešakinėse naujojo koronaviruso pandemijos fronto linijose.

Dvejų valandų trukmės transliaciją „One World: Together at HomeJungtinėse Valstijose ir visame pasaulyje transliavo daugybė televizijos kanalų. Kol kas šis renginys – didžiausia tokio masto garsenybių iniciatyva COVID-19 kontekste.

Projekte tiesiogiai iš savo namų taip pat dalyvavo Eltonas Johnas, Jennifer Lopez, Stevie Wonderis, britų futbolo legenda Davidas Beckhamas, buvusios pirmosios JAV ponios Michelle Obama ir Laura Bush, Andrea Bocelli, Celine Dion, Billie Eilish, Billas Gatesas ir dešimtys kitų.

Projekto, kurį inicijavo Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) ir pelno nesiekiantis judėjimas „Global Citizen“, metu buvo pasakojamos mokytojų, sveikatos apsaugos sistemos darbuotojų, pardavėjų, kurjerių, pašto ir kitų svarbų darbą karantino metu atliekančių tarnybų darbuotojų istorijos. Buvo rodomi įrašai socialinėje žiniasklaidoje bei vaizdo klipai, kuriuose – plojimai balkonuose medikams ir seselėms iš viso pasaulio, apleistos turistų pamėgtos vietos, pro langus besisveikinančios šeimos ir pagalbos šiuo sunkiu metu likimo valiai paliktiems visuomenės pažeidžiamiausiems pavyzdžiai.

Užuot prašę paprastų žiūrovų pagalbos, renginio organizatoriai kreipėsi į filantropus ir verslus, skatindami prisidėti prie Pasaulio sveikatos organizacijos „COVID-19 Solitary Response“ fondo. Organizatorių teigimu, prie iniciatyvos verslai ir kiti donorai jau prisidėjo 150 mln. dolerių.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai