Paryžiuje sulaikytas ant Eiffelio bokšto užsiropštęs vyras (0)

625
REUTERS
2019 m. gegužės 21 d. 15:15
Paryžiuje vienas vyrui pirmadienį užsiropštė beveik iki Eiffelio bokšto viršaus ir kelias valandas atsisakinėjo nusileisti, todėl Prancūzijos sostinės simboliu tapęs statinys buvo evakuotas ir uždarytas, pranešė pareigūnai.

Ugniagesių specialaus aukštalipių padalinio darbuotojai ir policijos derybininkai galiausiai vėlai vakare įtikino vyrą pasiduoti, sakė vienas sostinės policijos pareigūnas.

Bokšto valdytojai nurodė, kad antradienį ryte statinys bus atidarytas įprastu laiku. Jie pažadėjo atlyginti bilietus užsisakiusiems žmonėms, kuriems bokšte nepavyko pabuvoti dėl šio incidento.

Apsaugininkai popietę pastebėjo vyrą, kopiantį aukštyn nuo antrojo aukšto. Dėl to buvo pradėta gelbėjimo operacija, o iš bokšto evakuota 2,5 tūkst. lankytojų.

Vyras galiausiai liovėsi kopti aukštyn, būdamas po viršutiniu trečiuoju aukštu 324 metrų aukščio bokšte, ir ten pasiliko.

Eiffelio bokštas yra aukščiausias statinys Paryžiuje ir aukščiu apytikriai prilygsta 81 aukšto namui. Jis nuolat tampa taikiniu tvarkos nepaisantiems laisvojo laipiojimo entuziastams, norintiems įlipti į vieną garsiausių statinių pasaulyje.

Naujausi

02:26

Aktualijos 16 val.

Lubinų diena

333