Paryžiuje Rihanna pristatė naują mados prekės ženklą (0)

1523
REUTERS
2019 m. gegužės 24 d. 15:36
Trečiadienį (gegužės 22 d.) iš Barbadoso kilusi dainininkė Rihanna pristatė naują mados prekės ženklą, įkurtą drauge su LVMH, mados namus „Louis Vuitton“ kontroliuojančia bendrove.

Prancūzų prabangos prekių konglomerato apsisprendimas prisidėti prie naujo prekės ženklo atsiradimo vertintinas kaip kiek neįprastas. Jis tik darkart įrodo, kad LVMH ypač aktualus bendradarbiavimas su įžymybėmis.

Naujasis prekės ženklas pavadintas „Fenty“ – taip pat, kaip jau kurį laiką egzistuojanti kosmetika prekiaujanti įmonė. Pavadinimas parinktas pagal hito „Umbrella“ atlikėjos pavardę. Tai bus savotiška Rihannos ir LVMH bendros įmonės tąsa. Šįkart nutarta pasiūlyti ypač platų drabužių, avalynės ir aksesuarų asortimentą.

Naujovė pristatyta Paryžiaus Marė rajone esančioje parduotuvėje. Kolekcijos modeliams būdingos struktūrinės linijos. Svarbią vietą joje užima ties pečiais paplatinti baltos arba rusvos spalvos švarkai, taip pat susisiaučiamos švarko tipo suknelės.

Kolekcijoje yra ir vyrams skirtų modelių – iš denimo audinio pasiūtų švarkų ir striukių.

Priešingai nei kitų LVMH priklausančių firmų siūlomi gaminiai, „Fenty“ produkcija palyginti nebrangi. Suknelių kainos svyruoja nuo 600 iki 800 eurų, basutes galima įsigyti už 500 eurų, o papuošalų – už 300 eurų.

Pirma dvi savaites veiksianti parduotuvė bus atidaryta penktadienį (gegužės 24 d.). Kiek vėliau, gegužės 29 d., startuos internetinė prekės ženklo svetainė.

„Fenty“ firmos gaminių iš pradžių bus galima įsigyti 13-oje Europos šalių Jungtinėse Valstijose. Metų pabaigoje tokia galimybė bus suteikta ir Azijos žemyno piliečiams.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai