Paryžiaus Botanikos sodą nušvietė jūros gyvius vaizduojantys žibintai (0)

275
REUTERS
2019 m. lapkričio 19 d. 15:43
Paryžiaus Botanikos sodą nušvietė didžiulių jūros gyvių pavidalo žibintai. Šia paroda siekta atkreipti dėmesį į vandenyno problemas – žvejybos išteklių pereikvojimą ir plastiko taršą.

Nakties tamsą išsklaido orkos, didieji baltieji rykliai ir netgi giliavandenis jūrų velnias. Nepabūgę nei lietaus, nei žvarbos lankytojai susirinko apžiūrėti šviečiančių instaliacijų parodos, kuri veiks iki sausio 19 dienos.

Vieną iš daugelio šventinių Paryžiaus instaliacijų iš didžiulių žibintų – siekiančių 30 metrų ilgį ir 10 metrų aukštį – sukūrė „China Light Festival“, dukterinė kompanijos „Sichuan Tianyu Culture“ bendrovė.

„China Light Festival“ garsėja didžiulių žibintų instaliacijomis kinų Naujųjų metų proga.

Lankytojai gali apžiūrėti 50 instaliacijų, kuriose vaizduojami vandenyno gyventojai – nuo tropinių žuvų iki giliavandenių gyvių, o parodą užbaigia Šiaurės ir Pietų ašigalių gyventojai.

Šviesų instaliacija siejasi su šiuo metu Paryžiaus gamtos istorijos muziejuje vykstančia vandenynų gyvenimą vaizduojančia paroda, kurios tikslas – apšviesti visuomenę apie klimato kaitos keliamus pavojus.

Paryžiaus gamtos istorijos muziejaus direktorius Bruno Davidas „Reuters“ pasakė, kad žibintų parodos tikslas – skatinti supratimą apie žmogaus veiklos keliamą pavojų vandenynui, parodant vandenyno gyvenimą ir jo grožį.

Rekomenduojame

Naujausi