Pandemijos metu padidėjo žmonių noras turėti namuose augintinių (0)

37204
REUTERS
2021 m. gegužės 6 d. 12:29
Dviejų mėnesių amžiaus šuniukai dūksta, o mėnesio amžiaus kačiukus maitina iš buteliuko šioje jau 118 metų veikiančioje gyvūnų globos organizacijoje Bideawee Niujorke.

Per COVID-19 pandemiją iš globos namų paimama daugiau gyvūnų, o žmonės išleidžia daugiau pinigų augintinių reikmėms. Pernai iš gyvūnų globos namų paimta 15 proc. daugiau gyvūnų – panašu, kad tokį sprendimą paskatino pandemija ir izoliacija.

Organizacija turi kelias programas – naujų namų paieška išgelbėtiems gyvūnams, gyvūnų terapija, veterinarinės priežiūra, kačių ir šunų sterilizavimo programa ir kt.

„Bideawee“ pradėjo pagalbos lauke gyvenančioms katėms iniciatyvą prieš 10 – jos metu buvo mokoma, kaip sugauti, sterilizuoti ir vėl paleisti į laisvę kates – nes tai vienintelis humaniškas būdas sumažinti benamių kačių skaičių.

Benamių kačių paramos iniciatyvos direktorė Elyise Hallenbeck maitina iš buteliuko mėnesio amžiaus kačiuką, kuris paimtas iš gatvės.

2019 m. Amerikos augintinių produktų gamintojų asociacijos duomenimis, apie 63 milijonai amerikiečių namų ūkių augina šunis, o apie 43 milijonai namų ūkių augina kates.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai