Oslo policija šūviais stabdė šaligatviu važiavusį greitosios automobilį (0)

1026
REUTERS
2019 m. spalio 23 d. 12:06
Ginkluotas norvegas Osle antradienį pagrobė greitosios pagalbos automobilį ir važiavo šaligatviu, sužeisdamas du kūdikius, o policija jį stabdė šūviais į padangas ir taranuodami mašiną.

32 metų vyras buvo sužeistas ir areštuotas dėl įtarimų pasikėsinimu nužudyti, pranešė pareigūnai.

Pavogtame greitosios pagalbos automobilyje policija surado pusiau automatinį ginklą „Uzi“, šratinį šautuvą ir „didelį kiekį“ narkotikų.

Tyrėja sakė, kad buvo žinomi įtariamojo ryšiai su kraštutinių dešiniųjų grupėmis.

Policijos aukšto rango pareigūnas Johanas Fredriksenas sakė, kad užgrobtas greitosios pagalbos automobilis įsirėžė į vaikišką vežimėlį, kuriame buvo septynių mėnesių amžiaus dvyniai, tačiau nemanoma, kad vaikai buvo sunkiai sužeisti.

Policija šaudė į greitosios pagalbos automobilio padangas, kad jį sustabdytų, bet nesitaikė į jį vairavusį vyrą, sakė J. Fredriksenas. Automobilis sustojo po to, kai policija jį taranavo.

Geltonos ir mėlynos spalvų greitosios pagalbos automobilis buvo pavogtas pareigūnams sureagavus į eismo įvykį vienoje Oslo žiedinėje sankryžoje, per kurį apvirto automobilis. Vyras bėgo iš įvykio vietos ir grasino ginklu policininkams, o paskui pavogė greitosios automobilį.

25 metų keleivė iš apvirtusio automobilio vėliau buvo areštuota.
Uzi

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai