Operos nemėgstantis režisierius sukūrė domumentinį filmą apie Pavarotti (3)

1349
REUTERS
2019 m. birželio 16 d. 10:17
Luciano Pavarotti gyvenimas nuo vaikystės Italijoje karo metais iki pasaulinės šlovės atskleidžiamas naujajame dokumentiniame filme „Pavarotti“, kurio autorius – Holivudo režisierius Ronas Howardas.

R. Howardas tik prabėgomis buvo susitikęs su garsiuoju tenoru Holivude, tačiau filmo „Nuostabus protas“ režisieriui L. Pavarotti padarė didžiulį įspūdį, nors jis ir nemėgsta operos.

Filme pasakojama apie tenoro kelią į šlovę stengiantis išsaugoti asmeninį gyvenimą. Tačiau, L. Pavarotti susilaukiant vis daugiau sėkmės, paaiškėja, kad jo gyvenimas nebuvo rožėmis klotas.

R. Howardo juostoje rodomi reti garsiojo italo pasirodymai iš visos jo karjeros ir daugelis ne mažiau žymų jo draugų: nuo princesės Dianos ir Bono iki, žinoma, Placido Domingo ir Jose Carreraso – garsiosios tenorų trijulės narių.

R. Howardas daugiausia žinomas Holivude už biografinius filmus „Pakilęs iš pelenų“, „Lenktynės“ ir „Frostas prieš Niksoną“.

Tačiau pastaraisiais metais jis režisavo du muzikinius dokumentinius filmus: „The Beatles“ aštuonias dienas per savaitę: koncertinių turų laikotarpis“ ir „Pagaminta Amerikoje“ (apie hiphopo atlikėją Jay-Z).

R. Howardas prisipažįsta, kad dokumentinių filmų kūrimas praturtino jo požiūrį į režisūrą, nes istorija nėra iš karto aiški.

„Pavarotti“ pasirodys JAV kino teatruose birželio 7 d.

Naujausi