Nyderlandų atrakcionų parke įvyko eksperimentas, leidęs sugrįžti lankytojams (0)

451
REUTERS
2021 m. balandžio 13 d. 09:04
Savaitgalį viename Nyderlandų teminiame atrakcionų parke imtasi eksperimento, kuriam pasiteisinus žmonės vėl galės nevaržomai pramogauti.

Buvo pasiūlyta įsigyti per 2 tūkst. bilietų į „Hellendoorn“ pramogų parką, savaitgalį tapusį pirmuoju Nyderlanduose, kuriam suteikta galimybė po užsitęsusio karantino atnaujinti veiklą.

Eksperimente Nyderlanduose taip pat dalyvavo „Keukenhof“ gėlių paroda, zoologijos sodai, lošimo namai ir kiti turistų traukos objektai. Visiems jiems reikėjo kaip reikiant pasistengti užtikrinant saugius atstumus.

Vyresniems nei 12 metų lankytojams reikėjo registruoti bilietą internete ir užsisakyti COVID-19 testą vienoje iš prieinamų testavimo vietų. Neigiamas testo rezultatas ne daugiau kaip prieš 40 valandų nuo testo – štai ką specialioje programėlėje telefone kartu su asmens dokumentu prie įėjimo turėjo parodyti lankytojai.

Dvidešimtmetė Chermaine Streppel į pramogų parką vyko net 100 kilometrų.

Buvo parduota maždaug 75 proc. bilietų. Užsibrėžto pardavimų tikslo pasiekti nepavyko dėl žmonių nenoro testuotis, paaiškina „Hellendoorn“ pramogų parko rinkodaros ir pardavimų vadovas R.Peulas.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai