Nuo karantino bėgantys europiečiai renkasi Dubajų (0)

980
REUTERS
2021 m. vasario 5 d. 13:40
Atsirado nemažai europiečių, kurie, atvykę į Dubajų atostogų, ten pasiliko ilgiau. Sprendimą lėmė viltis išvengti karantino ribojimų gimtose šalyse, be to, nors gyvenimas kiek pakitęs ir Dubajuje, čia tikrai daugiau laisvės dirbti, mokytis, pramogauti ir ilsėtis. Baimindamiesi neigiamos reakcijos, kurios sulaukia socialinėje žiniasklaidoje pandemijos metu nuotraukomis iš šio rojaus kampelio besidalinančios garsenybės, jie tvirtina, kad pasirinkimas likti šiame krašte daugiau praktiškas, o ne grįstas hedonistinėmis priežastimis.

Štai golfo mokytojas Zane‘as ScotlandasJungtinės Karalystės į Dubajų kartu su žmona ir sūnumi atvyko šešių dienų atostogų. Kadangi šešiametis sūnus mokosi nuotoliniu būdu, o Dubajuje daugybė golfo aikštynų ieško profesionalių trenerių, šeima nusprendė pasilikti, kol situacija gimtinėje stabilizuosis.

Dubajus viena iš nedaugelio krypčių, kur galima laisvai atvykti nuo liepos, nors ten taip pat teko griežtinti ribojimus, nes Jungtiniuose Arabų Emyratuose fiksuojamas dramatiškas naujų koronaviruso atvejų augimas. Per pastarąjį mėnesį naujų atvejų skaičius patrigubėjo ir sausio 28 dieną siekė 3966.

Jau nekalbant apie privalomą apsauginių kaukių dėvėjimą ir saugaus atstumo laikymąsi, Dubajuje sumažintas restoranų ir susibūrimų lankytojų skaičius, uždrausti gyvi pramoginiai pasirodymai. Kai kurios šalys, įskaitant Jungtinę Karalystę, nutraukė tiesioginius skrydžius iš Jungtinių Arabų Emyratų, įskaitant ir Dubajų.

Finansų specialistui iš Italijos Paolo Pio, kuris yra vienišas ir gyvena Londone, Dubajaus tiesiog ideali alternatyva.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai