Nufilmuota, kaip Beirute sprogimas užklumpa pozuojančią nuotaką (0)

82665
REUTERS
2020 m. rugpjūčio 6 d. 15:25
Pasipuošusi ilga balta vestuvine suknele su vualiu, 29-erių metų amžiaus libanietė Israa Seblani šypsodamasi pozavo vestuviniam vaizdo įrašui, tačiau netrukus jos džiaugsmą nutraukė kurtinantis sprogimas, ir stipri smūginė banga moterį beveik pargriovė.

Dramatiškame vaizdo įraše užfiksuota akimirka, kai antradienį Libano sostinę supurtė galingas sprogimas, kurio metu žuvo 135 žmonės, o daugiau nei 5 tūkst. buvo sužeista, skelbia „Reuters“.

Jungtinėse Amerikos Valstijose (JAV) gydytoja dirbanti I. Seblani suteikė medicinos pagalbą netoliese buvusiems sužeistiesiems, o paskui nuskubėjo į saugesnę vietą – Beiruto „Saifi“ aikštę.
Kitą dieną moteris ir jos 34-erių metų amžiaus sutuoktinis, verslininkas Ahmadas Subeihas bandė suvokti, kas nutiko.

Nuotakai už nugaros žemę nuklojo viešbučio, kuriame ji turėjo apsistoti, langų šukės ir šventinės puotos staliukus puošusių gėlių dekoracijų liekanos. A. Subeihas prisiminė sprogimo, kuris, kaip teigia valdžios pareigūnai, kilo dėl didelio kiekio itin sprogios medžiagos, ilgą laiką nesaugiomis sąlygomis laikytos miesto uoste, padarinius.

Seblani sutuoktinis laukia, kol gaus JAV vizą, kad galėtų vykti pas žmoną. I. Seblani patinka Libanas, bet po antradienį nugriaudėjusio sprogimo ji nebenorėtų čia gyventi. Moteris vis dar bando džiaugtis vestuvėmis, kurioms taip ilgai ruošėsi.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai