Nors slidinėjimo kurortai neveikia, sniego batų gamintojai nespėja vykdyti užsakymų (1)

759
REUTERS
2021 m. sausio 25 d. 09:13
Dėl COVID-19 pandemijos apriboti slidininkai renkasi kuklesnį variantą – sniego batus.

Niekas nesidžiaugia „Covid-19“ epidemija ir jos sukeltomis mirtimis, vis tik didžiausios pasaulyje sniego batų gamintojo vadovas Philippe Gallay sako, kad šis laikotarpis jo kompanijai pelningas.
Pardavimų vis daugėja.

Prancūzijoje, kurioje yra pagrindinė kompanijos TSL būstinė, ir kitose šalyse dėl koronaviruso protrūkių uždaryti liftai slidinėjimo kurortuose. Nesant mechaninių priemonių patekti ant viršukalnių, slidininkai ir snieglentininkai atsigręžė į sniego batus.

Pernai gamykla Ansi mieste Prancūzijos Alpėse priėmė užsakymą 100 000 (šimtui tūkstančių) sniego batų porų – tris kartus daugiau nei prieš pandemiją, šį užsakymą gamykla vykdys visus metus.

TSL vadovas ėmėsi pokyčių – dabar gamykla dirba visą parą, joje buvo įdarbinti slidinėjimo instruktoriai ir keltuvų operatoriai, kurie neteko darbo dėl pandemijos. Šiuo metu gamykloje vietoje 20 dirba net 80 žmonių. Ir vis tiek nepavyksta spėti su užsakymais – vėluojama pagaminti 40 000 batų porų.

Už pusvalandžio kelio nuo Ansi esančiame slidinėjimo kurorte Le Semnoz slidinėjimo įrangos nuomos punktas kas rytą 9.30 val. jau nebeturi sniego batų, teigė kurorto direktorius Gregoire Chavanel. Pasak jo, šį sezoną tėra vienintelė pramoga – eiti su sniego batais.

Sausio 20 d. šaltinis teigė „Reuters“, kad dėl koronaviruso Prancūzijos slidinėjimo kurortuose keltuvai greičiausiai neveiks iki sezono pabaigos.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai