Nežinomi didvyriai Kinijoje išgelbėjo skęstančią trejų metų mergaitę (0)

9948
REUTERS
2019 m. birželio 19 d. 13:18
Greiti septynių vyrų veiksmai leido jiems stebuklingai išgelbėti trejų metų mergaitės, kuri skendo upėje pietvakarių Kinijos Guidžou provincijoje, gyvybę.

Gelbėtojai, kurie visi dirba vietos vandentiekio įmonėje, siaubingą išbandymą patyrė praėjusį ketvirtadienį Pinglang miestelyje, esančiame netoli Guidžou miesto Dujuno, po darbo eidami namo.

Mobiliuoju telefonu darytame incidento vaizdo įraše užfiksuota veidu žemyn upe plaukianti mergaitė. Ko gero, ji buvo be sąmonės. Fone girdima raudanti motina.

Du vyrai greitai šoko į vandenį skirtingose vietose ir nuskubėjo į pagalbą. Vienas iš jų sėkmingai sugriebė mergaitę ir parplukdė į krantą. Tuomet gelbėtojai nenuilstamai stengėsi ją atgaivinti. Vienas iš jų atliko krūtinės ląstos paspaudimus. Maždaug po dviejų minučių mergaitė atgavo sąmonę ir pradėjo verkti.

Vėliau mergaitė buvo nugabenta į ligoninę, kur gydytojai ją kruopščiai apžiūrėjo. Neaptikus jokių sužalojimų, ji buvo išleista namo. Septyni gelbėtojai pasišalino iš incidento vietos neatskleidę savo vardų ir pavardžių.

Darbuotojų viršininkas, su kuriuo vėliau susisiekė žiniasklaida, sakė, kad vyrai nori likti anonimais, nes nepadarė nieko ypatingo – tokioje situacijoje taip būtų pasielgęs bet kuris.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai